Euro Hockey Tour přímý přenos live stream živě

▶️Česká Republika ▶️Rusko ▶️Finsko ▶️Švédsko
▶️Channel One Cup ▶️Karjala Cup ▶️České hokejové hry ▶️Švédské hokejové hry


Euro Hockey Tour online ✔️ Sledujte live streamy, TV přenosy,
Zápas je možné sledovat na stanici TV Tipsport.

Euro Hockey Tour Program TV

Euro Hockey Tour je turnaj, který se každoročně hraje s cílem neoficiálně korunovat nejlepší národní tým v Evropě. Turnaj byl založen na konci devadesátých let a každoročně se jedná o seriál po celou sezónu. První zápasy začnou již na podzim a konečné rozpuštění proběhne jen několik týdnů před začátkem mistrovství světa. Euro Hockey Tour se skládá ze 4 menších dílčích turnajů, kde jsou výsledky všech zápasů sečteny v tabulce EHT.

Kde sledovat Euro Hockey Tour online na internetu?

Euro Hockey Tour můžete sledovat  jak na internetu tak  v televizním vysílání . Práva vlastní  České televize a možnost sledovat streamy  na internetu > a Tipsport tv a Fortuna TV .

Karjala Cup

Turnaj v Karjale, známější jako Karjala Cup, se bude hrát v roce 2021 mezi 11. a 14. listopadem se zúčastněnými zeměmi Švédsko, Česká republika, Finsko a Rusko. Turnaj ve Finsku bude prvním ze čtyř turnajů Euro Hockey Tour v sezóně 2021/22

Channel One Cup

Channel One Cup 2021 začíná 16. – 19. Prosince zúčastněnými zeměmi Českou republikou, Finskem, Ruskem a Švédskem.

Carlson Hockey Games

Carlson Hockey Games 2022 začíná v České republice od 28. dubna do 1. května se zúčastněnými zeměmi Česká republika, Finsko, Rusko a Švédsko. Body, které týmy získají v zápasech proti sobě, si odnesou s sebou na Euro Hockey Tour. Turnaj je třetí v letošní sezóně Euro Hockey Tour a je předposlední šancí národních týmů hrát společně před mistrovstvím světa.

Beijer Hockey Games

Beijer Hockey Games 2022 začíná ve Švédsku od 5. do 8. května se zúčastněnými státy Česká republika, Finsko, Rusko a Švédsko. Beijer Hockey Games budou čtvrtým a posledním turnajem Euro Hockey Tour v sezóně 2021/22.